20. ledna 2021V roce 2020 bylo opět vyrobeno přes milion silničních vozidel
Komplikace spojené s pandemií koronaviru zapříčinily výrazný pokles produkce vozidel v České republice.
více »
20. ledna 2021Komplikace spojené s pandemií koronaviru zapříčinily výrazný pokles produkce vozidel v České republice.
více »
19. ledna 2021Přední poskytovatel služeb v oblasti textilního managementu MEWA informuje, že pronájem daňově uznatelných pracovních oděvů nemá vliv na odpočet DPH.
více »
19. ledna 2021Citroën představil verzi svého lehkého užitkového vozu ë-Berlingo Van s čistě elektrickým pohonem.
více »
19. ledna 2021Pirelli představilo pneumatiky pro mistrovství světa rallye 2021.
více »
18. ledna 2021Tradiční česká značka zemědělské techniky Zetor v letošním roce vstupuje do 75. roku svojí existence.
více »
15. ledna 2021Škoda Auto pokračuje v dlouhodobém partnerství s Policií ČR. Model Scala zvítězil v tendru na nové policejní vozy.
více »
15. ledna 2021Společnost DKV Euro Service spustila v Itálii pilotní provoz mýtného boxu DKV BOX Europe, který je koncipován pro úhradu mýtných poplatků v celé Evropě.
více »
14. ledna 2021Novinka v soritmentu společnosti Ferdus – pneumatický roztahovák manžet HK kloubů.
více »
14. ledna 2021Mladí profesionálové se shodují: je důležité dělat to, co vás baví!
více »
14. ledna 2021Barometr trhu ojetých aut v roce 2020 monitoruje dění na trhu s ojetými vozy v roce 2020.
více »