
CNG a LNG zůstávají pilířem čisté mobility v ČR
Podíl biometanu dosáhl 36 %. LNG pro nákladní dopravu výrazně roste. V ČR se staví první vodíkové stanice.
více »
Podíl biometanu dosáhl 36 %. LNG pro nákladní dopravu výrazně roste. V ČR se staví první vodíkové stanice.
více »
Výstavba vodíkové a dobíjecí infrastruktury se zpožďuje za dekarbonizačními plány EU.
více »
Na přání lze nově elektromobil Opel Mokka Electric používat také jako dílenské a servisní vozidlo.
více »
Skupiny poskytující servis automobilů varují před nekalou konkurencí, protože datový plán EU se odkládá.
více »
Společnost Valeo získala ocenění za inovaci Everguard, stírací lišty nové generace.
více »
Globální specialista na expresní urgentní logistiku Evolution Time Critical (ETC) otevírá pobočku v Bratislavě na Slovensku odkud plánuje poskytovat služby zákazníkům ve střední Evropě.
více »
Možnost zaplatit za tankování prostřednictvím mobilní aplikace Shell SmartPay se rozšířila do všech sousedních zemí.
více »
Šestý ročník velkého jarního semináře se blíží. Letošní termín připadá na první čtvrtek po Velikonocích, tedy na 13. 4. 2023. Co bude hlavní náplní tentokrát? Program lze rozdělit do tří částí.
více »
Použitím elektrobusů naplňují Kladno a Přerov svou strategii přechodu k čisté dopravě.
více »
Generální ředitel skupiny Iveco odsoudil normy Euro 7/Euro VII jako „obyčejnou hloupost“, která má kořeny v nefunkčním politickém systému EU.
více »