16. února 2021Dodávka Renault Express Van
Renault představil nový užitkový model Express Van - zatím pro francouzský trh.
více »
16. února 2021Renault představil nový užitkový model Express Van - zatím pro francouzský trh.
více »
16. února 2021Rozšíření portfolia značek, prodejních a servisních center i odborného personálu skupiny Auto Palace následuje představení nového marketingového týmu.
více »
16. února 2021Prestižní ocenění získal EuroOil ve Stráži nad Nisou.
více »
15. února 2021Sdružení automobilových dopravců ČESMAD Bohemia informuje o situaci řidičů na hranicích.
více »
15. února 2021Městská hromadná doprava v Písku kompletně přechází na elektrický pohon. Písek má pět dobíjecích stanic a dva ultrarychlé 170 kW stojany.
více »
15. února 2021Na platformě Dáme jídlo vzniká nová služba na rychlé doručování nákupů.
více »
14. února 2021Řidiči kamionů vstupující na území Německa mají poslední den na testy.
více »
12. února 2021Dealerská síť značky Hyundai se v roce 2020 rozrostla o sedm nových prodejních a servisních míst. Většina dealerů je připravena na prodej a servis vozidel s elektrickým pohonem.
více »
12. února 2021Evropský parlament schválil prodloužení platnosti řidičských a profesních průkazů o 10 měsíců.
více »